Rusz się! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Rusz się!

Trudno o większą satysfakcję niż? inspirowanie innych. I to do podróży. Do wyrwania się z domu i wyruszenia naprzeciw przygodzie. Naprawdę, można to zrobić. Mariusz Gluch zagląda do nas regularnie. I w końcu powiedział sobie: to już czas. Na początku lipca wyrusza w podróż. Zaczyna od Europy.

Mariusz, autor bloga Też tak myślę opowiada z zapałem –

Jako dziecko zobaczyłem dom na kółkach i zapytałem mojego taty, co to jest. Gdy byłem starszy i bardziej świadomy, doszedłem do wniosku, że kiedyś taki samochód na kółkach będę mieć. Moi znajomi podróżują do Tajlandii, na Maltę, Islandię…

Bodziec przyszedł znienacka. Na dobrą sprawę ? co nas ogranicza? Jaki trzeba mieć powód, aby zobaczyć świat wokół? Dobrze zadać sobie takie proste pytania. I zaryzykować, że odpowiedź nie da nam spokoju?

Poszedłem w Poznaniu na panel o Social Mediach z Jarkiem Kuźniarem. Pokazywał film, o parze podróżującej VW T2 z małym dzieckiem po Stanach Zjednoczonych. Film miał w sobie tyle emocji, że moje myśli zaczęły się zmieniać co sekundę. Jarek powiedział o goforworld.com. Wróciłem do domu, przejrzałem stronę i się zakochałem. Zacząłem kombinować, jak namówić na to dziewczynę. Nie mam prawa jazdy, więc campera nie kupię, a sam nie pojadę, bo to niebezpieczne. Dziewczyna po prostu nie chce jeździć sama za kierownicą i powiedziała: ?Sam spróbuj sobie zorganizować taką podróż?. Na początku było to dla mnie nielogiczne, ale potem znów czytałem goforword.com i doszedłem do wniosku, że pojadę autostopem.

Mariusz będzie wysyłał nam pocztówki, wiadomości. Plany ma ciekawe: Amsterdam, Bruksela, Paryż, może Barcelona, Mediolan, Wiedeń, Praga.

A wy gdzie się wybieracie? Chociażby na wakacje?

Rusz się! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com