Rozkład jazdy na 2020 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Rozkład jazdy na 2020

Ostatni dzień roku to czas podsumowań, ale też snucia planów. My wolimy to drugie! I dlatego zachęcamy, żebyście zerknęli w kalendarz i wybrali dla siebie chociaż jedną opcję. Podróż to coś więcej niż spełnianie marzeń! To inwestycja w siebie.

Luty – narty w Gruzji

To już ostatni dzwonek! Gruzja ma wiele twarzy, a każda skrada serca i zapada w pamięć! Tym razem ruszamy na narty i deski, by zaszaleć na stokach oraz poczuć wolność w głębokim puchu poza trasami! Ale to nie koniec niespodzianek…

Gruzja ?? | NARTY

Luty/marzec – Syberia

Tu również OSTATNIE miejsca! Jedziemy poznać świat skuty lodem i wielobarwny zarazem. Piękny w swej surowości. To marzenie, które może zaskakiwać. A jednak – jazda na rowerze po zamarzniętym Bajkale, podróż poduszkowcem, kolej transsyberyjska – tego się nie zapomina. Musicie doświadczyć Syberii. Warto!

Syberia ??

Marzec – Japonia

Japonia zachwyca za każdym razem tak samo! Wracamy tam wiosną, z wielką tęsknotą i emocją. Przed nami wspaniała wyprawa pełna smaków, widoków, których nie znajdziemy nigdzie indziej na świecie. I do tego kwitnące wiśnie… Ten widok koi nerwy i daje energię do życia!

Japonia ??

Marzec/kwiecień – Wietnam

Wyjątkowa przygoda w niezwykłym kraju. Kultura i smaki Wietnamu naprawdę wciągają, przekonaliśmy się o tym w zeszłym roku!

Wietnam

Maj/czerwiec – Namibia | Wodospady Wiktorii

To będzie ekscytująca podróż, wypełniona niezapomnianymi krajobrazami, wzbogacającymi spotkaniami i pięknymi kadrami!
Tym razem, wyjedziemy także poza Namibię, by przejechać przez tereny Botswany, którędy przebiega największa migracja słoni na świecie i, podczas finału naszej wyprawy, dotrzeć do jednego z siedmiu cudów świata – Wodospadów Wiktorii, znajdujących się w Zimbabwe.

Namibia ➡ Wodospady Wiktorii

Czerwiec – Armenia

Podczas naszej podróży poznamy niezwykłą historię i kulturę Armenii. Będziemy na dawnym Jedwabnym Szlaku, zakosztujemy najlepszych win, zwiedzimy najpiękniejsze monastery i zachwycimy się niesamowitymi krajobrazami. To będzie intensywna, niezapomniana przygoda!

Armenia ??

Czerwiec – Zaćmienie Obrączkowe | Indie

Weźcie udział w niecodziennym polowaniu na cień Księżyca razem z Karolem Wójcickim – doświadczonym popularyzatorem astronomii i wieloletnim łowcą zaćmień Słońca. Poznajcie kulturę, religię i historie pod przewodnictwem Katarzyny Mazurkiewicz – miłośniczki i znawczyni Indii.

Zaćmienie Obrączkowe | Indie ??

 

Czerwiec/lipiec – Kirgistan i Uzbekistan

Azja Centralna kryje tyle bezcennych zabytków, że trzeba byłoby poświęcić co najmniej rok, żeby je wszystkie zwiedzić. Nasz cel jest inny – chcemy poczuć atmosferę regionu, zobaczyć jak żyją jego mieszkańcy i zrozumieć historię, kulturę i współczesność dwóch graniczących ze sobą, ale bardzo różnych krajów – koczowniczego Kirgistanu i będącego spadkobiercą państw leżących na Jedwabnym Szlaku Uzbekistanu.

Kirgistan i Uzbekistan

Lipiec/sierpień – Alaska

Alaska – marzenie! Słyszeliśmy to od naszych Podróżników tak często i tak szczerze, że zdecydowaliśmy się na kolejną podróż na koniec świata. Każdy, kto był na Alasce powtarza jak mantrę, że to miejsce magiczne, potężne i nietknięte w wielu miejscach przez nikogo, prócz sił natury. Mamy to samo w sercu od paru lat. Latem 2020 roku Alaska ponownie będzie nasza! Zobaczcie co nas czeka i dołączcie do wyprawy.

Alaska ??

Wrzesień – Borneo – Flores – Komodo

Czekają na nas tętniące życiem lasy deszczowe, z wyjątkową fauną i florą, surowy krajobraz i dymiące aktywne wulkany, szerokie rajskie plaże i magia kolorów świata podwodnego. Zobaczymy fragment tego niesamowitego i fascynującego kalejdoskopu – odwiedzimy orangutany i poznamy niezwykły ekosystem Kalimantan, wdrapiemy się na wulkany na Jawie i docenimy bogactwo naturalne Parku Narodowego Komodo.

Borneo – Flores – Komodo

Wrzesień – Kamczatka

Kraina wulkanów, gejzerów, niedźwiedzi, łososi, monstrualnych homarów i niesamowitych widoków, których nie znajdziemy nigdzie indziej na świecie! Kratery, pola lawy i dymiące fumarole sprawiają, że Kamczatka fascynuje i rzuca Podróżnikowi ogromne wyzwanie. Wiemy, bo rok temu to przeżyliśmy i zdecydowanie mamy ochotę na więcej. Ruszajcie z nami po niezwykłą przygodę!

Kamczatka ??

Październik – Chiny

Chiny… czy można je tak po prostu ująć w słowa? Kraj o niezwykle bogatej, często trudnej, historii i wciąż kluczowym znaczeniu na mapie świata. Potężny, barwny, niezwykły, a równocześnie niejednoznaczny i skrywający tak wiele problemów. Chcemy poznać go jak najbliżej! Pokazać różnorodność. Wyjść poza Pekin i wielkie miasta. Zapraszamy w niezwykłą podróż, pełną kontrastów, smaków i orientalnej kultury. Ucieknijcie z nami poza szlak!

Chiny Adventure 2020

Zorze

Wyprawy zorzowe z Karolem Wójcickim

Wyprawy obserwacyjne

Wyprawy #goforkids

Coraz częściej pytacie nas: czy na wyprawy goforworld.com można zabrać dzieci? Szukacie mądrej podróży poza szlak nie tylko dla siebie, ale dla całej rodziny. Doceniamy to i uwielbiamy takie podejście. Nasza odpowiedź to projekt goforkids! Dla nas podróże z młodszymi to sprawa oczywista. Im szybciej dziecko pozna smak, zapach, świat, tym lepiej. Przygotowaliśmy wyprawy, które dla wszystkich będą frajdą, dawką emocji i bezcennej wiedzy o świecie.

goforkids

Rozkład jazdy na 2020 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!