Co można robić na Bajkale? Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Co można robić na Bajkale?

Uwielbiamy miejsca z dawką ekstremum. Wiemy, że tam kryją się najciekawsze ludzkie historie i wspaniała kultura. Dlatego ukochaliśmy sobie Syberię [nasza podróż 2020], do której wracamy od 2015 roku. Tym razem jednak przygotowaliśmy coś naprawdę wyjątkowego – takiej przygody na Bajkale nie można przegapić!

Spacer po zamarzniętym Bajkale testowaliśmy wielokrotnie. Wrażenie za każdym razem wyjątkowe. Jednak to, co dla nas ekstremalne, dla innych jest codziennością. Ludzie biegają po lodzie, urządzają maraton (!), poruszają się poduszkowcem, a nawet… jeżdżą na rowerze. Właśnie takie doznania zapewnimy wam w czasie naszej przyszłorocznej wyprawy.

W naszym planie znajdziecie same perełki, bo każdy dzień na Syberii ma w sobie coś wyjątkowego. Dlatego spróbujemy jazdy rowerem po zamarzniętej tafli Bajkału, a nazajutrz staniemy na chwilę na pewnej mecie. Poczekamy na zwycięzców, czyli śmiałków, którzy przebiegną po lodzie ponad 42 km!

Wielką frajdą będzie jeszcze jeden punkt programu: jazda poduszkowcem. Będziemy dosłownie sunąć po lodzie, podziwiając piękny krajobraz.

Nie ominą nas również inne atrakcje. Kolej transsyberyjska, syberyjskie miasta (nie zawsze ładne, ale na pewno ciekawe). Gwarantujemy wam, że warto doświadczyć tego wszystkiego. Jest ważny powód naszych powrotów – wyjątkowy klimat tego miejsca. Surowa aura, ale też życzliwi ludzie. Widoki, których nie ma nigdzie indziej. Historia i opowieści.

Co można robić na Bajkale? Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!