Romantyczne miejsca na zaręczyny Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Romantyczne miejsca na zaręczyny

Oświadczyny w podróży? Najlepsza opcja! Będziecie to wspominać przez długie lata, a do tego miejsca zawsze wracać z chęcią. Podpowiadamy, które miejsca na świecie są do tego wręcz stworzone. Dopiszcie do listy i dajcie znać, gdzie wy zapytaliście (lub planujecie zapytać) ukochaną osobę o to, czy spędzi z wami resztę życia.

Kapadocja, Turcja

Magiczne widoki i słynne, unoszące się w powietrzu balony! Ta sceneria sprzyja romantycznym oświadczynom. Nie musimy dodawać, że ze względu na bajkowe widoki, to jedno z ulubionych miejsc podróżniczych influencerów. Wspólne, pamiątkowe zdjęcie wyjdzie bajecznie!

 

 

Nowy Jork, USA

Tu pole do popisu jest ogromne, a sam Nowy Jork aż kipi od świetnych (czasem kultowych) miejscówek. Być może słynny Central Park? Albo most na Brooklynie. Nie brakuje tu również świetnych, klimatycznych restauracji.

 

Anglesey, Walia

Polecamy zwłaszcza wyspę pływową Ynys Llanddwyn, nazywaną ukrytym klejnotem Wielkiej Brytanii. Znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu zatoki Caernarfon. Sama wyspa była niegdyś domem św. Dwynwena, patrona kochanków i walijskiego odpowiednika św. Walentego. Chyba wszystko się zgadza, prawda?

 

 

Agra, Indie

Czy wiecie o tym, że Tadż Mahal ma naprawdę romantyczną historię? Monumentalna budowla została zamówiona przez cesarza Shah Jahan w 17 wieku jako pomnik dla jego zmarłej żony. 35 lat później został pochowany u jej boku.
Jeżeli przyjdziecie o wschodzie słońca, możecie liczyć na naprawdę spektakularne widoki.

 

 

Południowo-wschodnia Islandia

Cała Islandia to idealne miejsce na oświadczyny! A ta część wyspy otwiera przed wami całe spektrum możliwości: oszałamiające wodospady, bulgoczące gejzery, jaskinie lodowe, diamentowa plaża… Tylko uwaga: druga osoba może zaniemówić z wrażenia!

 

Romantyczne miejsca na zaręczyny Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!