Robisz zdjęcia telefonem? | Konkurs Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Robisz zdjęcia telefonem? | Konkurs

W goforworld.com wiemy z doświadczenia, że fotografia wciąż, bardziej niż film, stanowi najważniejsze narzędzie podróżnika. Dobre zdjęcie zamyka chwilę, nadając jej swoją własną, wielowarstwową historię, którą można opowiadać cały czas od nowa. Jeżeli robicie ciekawe zdjęcia telefonem, na co dzień lub w podróży, mamy dla was propozycję – spróbujcie swoich sił w konkursie marki Huawei – Mobile Photography Contest – Huawei InFocus Awards. Można wygrać m.in. 10 000 euro! 

Jesteście ciekawi, co profesjonalne jury, złożone z zawodowych fotografów, powie na temat waszego zdjęcia? Ten konkurs pomoże zbudować wiarę we własne możliwości. Nie myślcie, że zdjęcia robione telefonem są gorsze od tych, które wykonacie lustrzanką. Za dowód niech posłużą fotografie wykonane przez Jarosława Kuźniara w Namibii – wszystkie zrobione zostały Huawei P30 Pro.

 

 

Konkurs to 6 kategorii, w tym 5 związanych z fotografią: #Emocje, Witaj, życie!, Twarze, Z odległości, Storyboard oraz 1 kategoria wideo: Żyj chwilą. Już teraz możecie podglądać część nadesłanych prac. Wszystkie mają w sobie to „coś”, prawda?

 

 

InFocus jest dedykowany wszystkim użytkownikom Huawei, którzy mogą przesłać swoje prace z jednej z kategorii za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej konkursu [zajrzyj], począwszy od 24 czerwca 2019 roku.

Do 11 sierpnia można głosować na najlepsze zdjęcia, a w kolejnym etapie wybrane fotografie zostaną ocenione przez wspaniałe jury, w którym zasiądą m.in. Yanmin Wang – prezes Huawei Consumer Business Group Huawei CEE & Nordic, Marcin Tyszka oraz Nikolaj Thaning Rentzmann.

Zwycięzcy mogą liczyć nie tylko na nagrody, ale również tygodniową publikację zdjęcia na stronie głównej TripAdvisor w krajach: Szwecji, Polsce , Danii, Austrii, Norwegii, Finlandii, Czechach, Grecji, Węgrzech, Izraelu, Serbia, Słowacji i Turcji.

Dla marki Huawei w czerwcu 2019 organizowaliśmy wyjątkowe warsztaty fotograficzne w Namibii [zobacz referencje]. Grupa dziennikarzy pod okiem profesjonalnego fotografa pracowała nad zdjęciami, wykonywanymi wyłącznie przy użyciu Huawei P30 Pro. Oto 5, naszym zdaniem najlepszych fotografii, autorstwa Jarosława Kuźniara.

 

 

Konkurs Infocus trwa do 8 września 2019 roku. Regulamin znajdziecie TUTAJ.

Robisz zdjęcia telefonem? | Konkurs Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!