Remont pokoleniowy Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Remont pokoleniowy

130 lat temu zaczęto budowę i równocześnie jeden, wielki remont. A mówią, że to w Polsce budowy idą wolno. Ta w Barcelonie ciągnie się już od ponad wieku. La Sagrada Familia góruje nad miastem. Jest jego wiecznie niedokończoną wizytówką. Ale ostatnio prace postępują szybciej i media zaczynają przebąkiwać, że zwieńczenie prac może nastąpić szybciej niż w 2026… Tymczasem wizualizacje zapierają dech w piersiach!

Misterne dzieło Antonio Gaudiego to najwyższy, 170-metrowy kościół świata. I wciąż dąży do swojej świetności – aż dziw, że stanie się to w naszych, współczesnych czasach. Dzisiaj „projektuje” się już inaczej.

sagrada1

 

A jednak! Świat od pokoleń przygląda się pracom nad La Sagrada Familia i niezmiennie czeka na wielką premierę.

Rozmach, ogromne koszty, czas – to wszystko czyni świątynię niezwykłą, ale chyba właśnie ta „ponad pokoleniowość”, zaangażowanie w proces tworzenia sprawiają, że budowla w samym sercu Barcelony nie nudzi i nie irytuje czekających, ale eksploatuje pokłady anielskiej cierpliwości.

sagrada2

 

Wizualizacja ostatecznej wersji przyprawia o ciarki na plecach. Warto jescze czekać. I warto zobaczyć to na własne oczy – czy to w tej dekadzie, czy w kolejnej…

Dla tych, którzy lubią projekty architektoniczne przygotowano także bardziej dokładną wizualiację:

Autor: Danuta Awolusi