Rejs z listą UNESCO Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Rejs z listą UNESCO

Firma znana z luksusowych rejsów rozpoczęła sprzedaż nowej wycieczki. W planie są wizyty w 61 portach i podziwianie 56 obiektów z listy Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Rejs szykowany przez Regent Seven Sea Cruises zacznie się w Miami. Potrwa cztery miesiące, podczas których pasażerowie dopłyną do sześciu kontynentów i trzydziestu krajów. Najpierw Ameryka Południowa, potem archipelagi Pacyfiku, Nowa Zelandia, Australia. Dalej trasa wiedzie wzdłuż południowego wybrzeża Azji ku krajom arabskim, aż w końcu na Morze Śródziemne. Po drodze będzie można zobaczyć między innymi operę Sydney, Tadź Mahal czy Wielką Rafę Koralową.

Uczestnicy rejsu popłyną świeżo wyremontowanym statkiem „Seven Seas Mariner”. Ma on 216 metrów długości, osiem pokładów i w luksusowych warunkach pomieści siedmiuset pasażerów, którzy nie będą się nudzić nawet z dala od atrakcji z listy UNESCO. „Seven Seas Mariner” dysponuje bowiem kasynem, biblioteką, spa, basenem, dyskoteką, restauracjami, sklepami, a nawet ścieżkami do joggingu.

Rejs zaplanowano na rok 2021, więc oferta zaprezentowana została z dużym wyprzedzeniem. Ale nic dziwnego, skoro najtańsze bilety kosztują… ćwierć miliona złotych. Potrzeba trochę czasu, żeby odłożyć taką kwotę.

Rejs z listą UNESCO Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.