Rejs marzeń (?) Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Rejs marzeń (?)

Rzemieślnicze piwa, tak modne dziś na całym świecie, dotarły na morza i oceany. A konkretniej na pasażerski statek należący do Carnival Cruise Line.

„Carnival Vista” to najnowszy, największy i najnowocześniejszy statek amerykańskiej firmy, który w swój pierwszy rejs wyruszy w maju. Popłynie z Triestu do Barcelony, a jedną z atrakcji przewidzianych dla pasażerów będzie szeroki asortyment piw rzemieślniczych.

Stanie się to dzięki współpracy – pierwszej tego rodzaju – morskiego przewoźnika z lokalnym browarem. Operująca w Miami firma Concrete Beach Brewery specjalnie dla statku „Carnival Vista” stworzyła nową markę RedFrog Pub & Brewery. A co zaoferuje pasażerom Pub & Browar Czerwona Żaba? Piwa o tak ciekawych nazwach, jak ThirstyFrog Port Hoppin’ IPA, ThirstyFrog Caribbean Wheat albo FriskyFrog Java Stout.

Eddie Allen, wiceprezes Carnival Cruise Line, zdradził, że prace nad recepturami trwały kilka miesięcy, a zajmowali się tym najlepsi specjaliści od piw rzemieślniczych. Skoro tak, to pewnie niejeden pasażer spędzi rejs nie wychodząc z pubu. I nie będzie żałował.

Rejs marzeń (?) Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.