Punktualne loty Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Punktualne loty

Opóźniający się lot to frustrująca rzecz. A już szczególnie, gdy przez brak punktualności naszego przewoźnika nie zdążymy na planowaną przesiadkę, przez co jeszcze więcej czasu spędzimy na lotniskach – zamiast cieszyć się wakacjami.

Które linie lotnicze wybrać powinny osoby szczególnie ceniące sobie punktualność? Najnowszy ranking wskazuje, że jeśli chodzi o wiodących przewoźników, najlepiej rozkładu trzymają się Japan Airlines.

Na drugim miejscu kolejny japoński potentat – All Nippon Airways.

Najniższy stopień podium dla amerykańskich linii Delta.

Miejsce czwarte zajęły indyjskie IndiGo, piąte – Alaska Airlines. Przy czym, jak zaznaczyliśmy, mowa tutaj tylko o największych graczach. Jeśli pod uwagę weźmiemy też mniejszych przewoźników, to zwycięzcą okażą się łotewskie Air Baltic.

Kolejne pozycje zajmą Hong Kong Airlines, Hawaiian Airlines, Copa Airlines i Qantas. Japończycy spadają w tym momencie na szóste miejsce.

W kategorii przewoźników budżetowych wygrywa natomiast hiszpański Vueling. Za nim są Jetstar Asia, Skymark Airlines, Transavia i Azul.

Ale pamiętać trzeba, że na punktualność lotów wpływ mają także lotniska. Spośród tych największych, najbardziej punktualne są Tokio Haneda, Madryt i Atlanta.

Punktualne loty Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.