Puby Dublina Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Puby Dublina

Trzech przyjaciół wyznaczyło sobie ambitną – acz przyjemną! – misję: napić się piwa w każdym dublińskim pubie. Muszą więc odwiedzić ponad siedemset lokali.

Trudno przecenić to, jak ważną pozycję pub zajmuje w życiu Irlandczyków. To jeden z fundamentów lokalnych społeczności i miejsce, w którym nad kuflem spotykają się biedni i bogaci, robotnicy i profesorowie. Tu zaczynają się przyjaźnie, romanse, biznesy…

Nie może więc dziwić, że w stolicy i największym mieście Irlandii jest aż tyle pubów. Tylko które szczególnie warte są odwiedzenia? Można się tego dowiedzieć śledząc instagramowy profil „Dublin By Pub”, prowadzony przez trzech dublińskich miłośników piwa.

Uzupełniany na bieżąco katalog lokali nie ogranicza się do zdjęć. Znajdziemy również wyczerpujące recenzje, pisane po wieczorze spędzonym na miejscu (niekoniecznie pisane od razu po powrocie…).

Jaka atmosfera panuje w pubie? Jaka jest jego historia? A wystrój? Wybór trunków? Ceny? I kogo można spotkać? Tego właśnie się dowiadujemy. To chyba najlepszy przewodnik dla miłośników piwa, którzy wybierają się do Dublina.

Puby Dublina Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.