Psiaki w podróży Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Psiaki w podróży

Podróżowanie ze swoimi pupilami bywa skomplikowane. Szukać trzeba takich miejsc, w których i my, i zwierzęta będziemy się czuli dobrze – i do których zostaniemy razem wpuszczeni.

Amy i Rod Burkert przekonują jednak, że podróż ze zwierzakami jest nie tylko możliwa, ale i bardzo satysfakcjonująca. Sami zabrali swoje psy i ruszyli na wyprawę po wszystkich amerykańskich stanach.

Dla tych, którzy chcieliby iść w ich ślady, małżeństwo tworzy listę polecanych hoteli, lokali i atrakcji. Żeby jakieś miejsce wpisane zostało na listę, musi być interesujące, charakterystyczne dla danego stanu – i oczywiście: przyjazne zwierzętom.

Day 2 – Here we go! #ultimatepetfriendlyroadtrip #gopetfriendly

A post shared by gopetfriendly (@gopetfriendly) on

Państwo Burkert dzielą się też bardziej uniwersalnymi poradami i doświadczeniami zebranymi po drodze. Czynią to poprzez swoją stronę internetową GoPetFriendly.com oraz oczywiście poprzez media społecznościowe.

Warto do nich zajrzeć nawet wówczas, gdy myślimy o podróży ze swoim ulubieńcem po innych okolicach niż Stany Zjednoczone. Albo choćby i po to, by zobaczyć zdjęcia czworonogów uszczęśliwionych podróżą.

Psiaki w podróży Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.