Przystanek Singapur Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Przystanek Singapur

Changi to jeden z największych i najlepszych portów lotniczych na świecie. Każdego dnia rzesze pasażerów przesiadają się tu z samolotu do samolotu, często w pośpiechu. A przecież Singapur to fascynujące miasto i szkoda tak od razu z niego uciekać.

Żeby nakłonić podróżnych do zatrzymania się w malajskiej metropolii na trochę dłużej, lotnisko uruchomiło usługę Chnagi Stopover. Można wybrać opcje z jednym, dwoma lub trzeba noclegami (ze śniadaniem lub bez). Ceny są przystępne, bo zaczynają się od około dwustu złotych na osobę, w co wliczono już dojazd do hotelu i kartę SIM.

Ci, którzy zdecydują się na zrobienie nieco dłuższej przerwy pomiędzy lotami, na pewno nie będą się nudzić w Singapurze. Jest tutaj słynna Marina Bay, czyli otoczona wieżowcami zatoka, przy której największe wrażenie robi kompleks hotelowo-rozrywkowy w postaci trzech wież i łączącego ich dachy statku. Są pełne tropikalnej zieleni Ogrody Botaniczne, założone w 1859 roku. Jest Chinatown ze Świątynią Zęba Buddy, a także dzielnica Little India, przesycona jaskrawymi kolorami i mocnymi zapachami. I wiele, wiele innych atrakcji.

Przystanek Singapur Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.