Przygoda pod namiotem Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Przygoda pod namiotem

Wyprawa pod namiot! Smak przygody, bliski kontakt z naturą, ale też ogromna swoboda. Nie wszyscy wiedzą jednak, że namiot namiotowi nie równy, a technologia poszła baaardzo do przodu. Z resztą, zobaczcie sami!

#1 Namiot na dach

To rozwiązanie Jarosław Kuźniar przetestował osobiście. Recenzja?

Gdy raz spróbujesz zasnąć na dachu, już nigdy nie będziesz chciał zejść na ziemię! Skusilibyście się na taki nocleg, bliżej gwiazd? Wygodne łóżko, które tak łatwo zabrać ze sobą w drogę? Wszędzie. Namiot na dachu sprawdzaliśmy w Australii i Namibii, zachwyceni za każdym razem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez goforworld. (@goforworld)

Namiot na dach to duża wygoda i jednocześnie większe bezpieczeństwo. Takie cudo dostaniecie zarówno na dachy samochodów osobowych, jak i terenowych. Można się w nich naprawdę wyspać, a materiały, z jakich zostały wykonane, gwarantują ochronę przed wiatrem i deszczem.

#2 Namiot dmuchany

Jedna z nowości na ryku – namioty usztywnia tunel wypełniony powietrzem, mogą dzięki temu przyjmować różne kształty. Są niesamowicie lekkie i zajmują niewiele miejsca. Oczywiście, trzeba mieć ze sobą pompkę, aby móc „postawić” swoje lokum.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez HEIMPLANET (@heimplanet)

#3 Namiot w stylu domku na drzewie/hamaku

To ciekawostka – taki namiot rozwiesza się nad ziemią, pomiędzy drzewami. Wrażenie musi być niezwykłe! Prawda, że wygląda to… kosmicznie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TENTSILE (@tentsile_official)

#4 Cocoon Tree

Aluminiowa konstrukcja lotnicza, wysokiej jakości membrany – to wszystko sprawia, że te „namioty-kule” mogą udźwignąć ciężar do 2,3 tony. Bardzo bezpieczne, lekkie, wytrzymałe… Czego chcieć więcej?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Berni (@cocoontreepro)

#5 Namioty tunelowe

Mówi się o nich żartobliwie „namiot typu trumna”. Można się w nich świetnie wyspać. Stelaże przyjmują formę łuku, są bardzo odporne na podmuchy wiatru. Nie zajmują wiele miejsca w bagażu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hunting & Fishing Napier (@napier.huntfish)

Jeżeli potrzebujecie jeszcze więcej inspiracji, polecamy materiał o niezwykłych namiotach. Może skusicie się w tym roku na któreś z tych rozwiązań?

 

Przygoda pod namiotem Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!