Przestroga | VIDEO Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Przestroga | VIDEO

Dzisiaj zapraszamy was na seans. Prawie dwie godziny projekcji, bez biletów, przed ekranem komputera. Na stronie National Geographic czytamy: ?Ten film powinien zobaczyć każdy – już niedługo będzie dostępny za darmo w aż 45 wersjach językowych na całym świecie. „Czy czeka nas koniec?” to ostrzeżenie dla nas wszystkich?.

O filmie powiadomił mnie Krystian Bielatowicz. Jest zachwycony samą ideą propagowania dzieła za darmo, aby wiedza (ale też ostrzeżenie) mogła się rozprzestrzeniać. Ale uwaga: film dostępny jest bezpłatnie jedynie do 6 listopada.

Plejada gwiazd i znanych nazwisk. Producentami obrazu są Leonardo DiCaprio, Fisher Stevens, Brett Ratner i James Packer, natomiast producentem wykonawczym sam Martin Scorsese.

Film dotyczy zmian klimatycznych na świecie. Takich, które są realnym zagrożeniem:

Zmiany klimatyczne dzieją się naprawdę i każdy z nas coraz częściej odczuwa ich skutki. Nie ma sensu spierać się o to, czy są one prawdziwe, czy nie. Zamiast tego musimy je nagłośnić i podjąć rzeczywiste działania, by im przeciwdziałać.

Opowiada Fisher Stevens.

Warto zobaczyć. Pomyśleć. Zastanowić się. Zwłaszcza, że to pierwsza w historii premiera filmu na międzynarodowych platformach cyfrowych i streamingowych. Gotowi?

https://www.youtube.com/watch?v=w2fr-nrQJo0

Przestroga | VIDEO Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com