Prywatna wyspa Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Prywatna wyspa

Jeżeli szukacie nieruchomości i macie wolne środki w postaci 7,95 miliona dolarów, mamy dla was ciekawą ofertę. Posiadłość w Portland, która na pewno was zachwyci!

Hope Island to posiadłość na wyspie o powierzchni 86 hektarów. Znajdziemy tu dom o wielkości 11.295 stóp kwadratowych, a także stajnię dla koni, prywatną kaplicę i mini-port z molo.

Prywatna wyspa posiada kilka rezydencji, dwa pensjonaty, a także mieszkania dla pracowników. Developer John Cacoulidis zakupił w 1993 roku 86-hektarową wyspę Hope za 1,3 miliona dolarów. Główny dom powstał tu w 2000 roku.

Widok na Ocean Atlantycki to spełnienie marzeń. Co ciekawe, sprzedawcy nieruchomości uważają, że cena wywoławcza wcale nie jest wysoka, zważywszy na to, jak wielkie zasoby zostały zgromadzone w tym niezwykłym miejscu.

W 2013 roku rodzina Cacoulidisów zgodziła się zapłacić 100 000 dolarów na rzecz miasta Chebeague Island, aby zadość uczynić za złamanie zasad ochrony wybrzeża, które miały miejsce podczas rozbudowy posiadłości. Wyspa mogłaby zostać przekształcona w ośrodek, ale potrzebna jest zgoda miasta. Oczekuje się, że nieruchomość zostanie kupiona przez osobę fizyczną lub rodzinę, która chce żyć w swoim prywatnym raju.

Choć wielkość i cena wyspy Hope Island są kosmiczne, nie jest to jednak najdroższa nieruchomość przeznaczona do sprzedaży w obszarze Portland. Dwupiętrowy dom nad oceanem w Cape Elizabeth, należący do byłego kandydata na gubernatora Eliota Cutlera, został wystawiony na rynku za 11 milionów dolarów…

Prywatna wyspa Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com