Pracuj przy podróżach! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Pracuj przy podróżach!

***OFERTA NIEAKTUALNA ;)***

Czy chcielibyście pracować przy podróżach? Marzycie o załatwianiu lotów, szukaniu hoteli, ale brakuje wam doświadczenia, dopiero zaczynacie się wkręcać? To zapraszamy do nas! Szukamy kogoś, kto wesprze nasz zespół goforworld.com.

Czy to staż? Nie do końca. Szukamy kogoś, kto chciałby poznać branżę, albo już ją zna i lubi pracować projektowo, nie w pełnym wymiarze godzin. To może być student, osoba, która ma kilka godzin w ciągu dnia lub po prostu ktoś, kto potrafi tak zagospodarować swoją dobę, żeby zaopiekować się swoim projektem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez goforworld ? (@goforworld)

Miasto nie ma znaczenia – możesz pracować zdalnie! Dostaniesz od nas swój projekt, którym zajmiesz się, z naszą pomocą. Dajmy na to, wyprawę dla dwóch osób w Urugwaju albo USA.

Trzeba będzie zaplanować trasę, znaleźć połączenia lotnicze, zabookować hotele i przypilnować terminów. Służymy wiedzą i radą!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez goforworld ? (@goforworld)

Dla kogo to zajęcie idealne? Dla studentów, freelancerów, cyfrowych nomadów, miłośników organizowania podróży od A do Z.

Jeżeli myślisz, że możesz spróbować albo po prostu chcesz dowiedzieć się więcej, wyślij swoje CV na adres: awolusi@goforworld.com

Pracuj przy podróżach! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!