Praca marzeń! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Praca marzeń!

Praca marzeń silnie kojarzy się z podróżami. A takich akcji nie brakuje. Nasza przewodniczka, Marynia Pawlak, jest jedną z laureatek konkursu na pracę marzeń… Co więcej ? każdy ma szansę spróbować ? w różnych miejscach na świecie, z ramienia różnych firm, w różnym czasie.

Tym razem drogę otwiera The Clymb wraz z portalem DreamingJobbing.com. Gra jest warta świeczki ? zwycięzcy pojadą na 15 dniową wycieczkę do wybranych krajów, aby zwiedzać, a ich służbowym zadaniem będzie tworzenie zdjęć i zamieszczanie ich na Instagramie.

Do 22 czerwca jest czas na to, aby przesłać aplikację w postaci filmu. Liczyć się będzie każdy detal. Osobowość, umiejętności, znajomość mediów społecznościowych, a przede wszystkim: wiara w siebie i cierpliwość.

Większość kosztów podróży zostanie pokryta, ale uczestnicy będą musieli dopłacić około 400 dolarów, między innymi za wizy. Szczęśliwcy odwiedzą Peru, Ekwador i Galapagos, Nepal, Antarktydę, Tanzanię i Alaskę. Plan wypraw przedstawia się po prostu bajecznie. Przykład? Na Alasce podróżni będą wędrować przez Denali National Park i latać nad Ruth Glacier Gorge.

Droga wolna. My polecamy wybrać się na Alaskę z nami. Podobnych emocji nie zabraknie…

Praca marzeń! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com