Poznaliśmy Miss... Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Poznaliśmy Miss…

Redakcja goforworld.com cały czas uczy się, że ludzie wokół mogą zaskakiwać! Faktycznie, nowa koleżanka w biurze od razu zwróciła uwagę swoją urodą. A to? Miss Świata Głuchych! Iwona Cichosz pojechała do Las Vegas, gdzie w zeszłym miesiącu pokonała 19 konkurentek.

Takie podróże lubimy najbardziej. Z wiarą, pasją, celem. 8 lipca Iwona odebrała koronę, a przy okazji zobaczyła wyjątkowy kawałek świata. Na co dzień pracuje dla firmy Migam, która zajmuje się video-tłumaczeniami na język migowy. Teraz wróciła do Polski, żeby nadal działać aktywnie na rzecz Głuchych.

Miss & Mister Deaf International to ważna, międzynarodowa impreza, która pokazuje, że świat Głuchych jest dokładnie taki sam, jak każdy inny. Niestety, czasem brak zrozumienia w społeczeństwie może zaskoczyć… Ludzie tacy, jak Iwona, nie pozwalają zapomnieć.

Film ZNAKI - fotos2

Z niecierpliwością czekamy na film ?Znaki?, który właśnie powstaje. Będzie opowiadał historię Iwony, która jest niesamowitą postacią!

Film ZNAKI - fotos3

Ta dziewczyna nie może usiedzieć na miejscu. Robi mnóstwo dobrego, ma dziesiątki pasji (m.in. uprawia chodzenie na szczudłach i pantomimę). Pracować na Stadionie Narodowym w takim sąsiedztwie to po prostu zaszczyt!

Fot. Materiały prasowe migam.org/mediaspołecznościowe.

Poznaliśmy Miss... Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!