Poznaj swój kraj Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Poznaj swój kraj

W tym roku będziemy poznawać Polskę – lepiej i mocniej niż kiedykolwiek. Grupa blogerów podróżniczych zapoczątkowała akcję „O krok domu”, by pokazać, jak wiele mamy do odkrycia!

Według badań firmy Profitroom aż 93% Polaków deklaruje w tym roku chęć spędzenia urlopu w kraju. Akcja „O krok od domu” ma więc pomóc odkrywać urokliwe zakątki Polski, a przecież wiadomo – pole do popisu jest ogromne. Morze, góry, parki narodowe, wsie, zabytkowe miasta – każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MARIJA MICHALAK – #JEMWEWRO ? (@zwidelcempowroclawiu)

16 blogerów obrało sobie po jednym województwie lub mieście, które wiąże się z jego pochodzeniem/rodziną. Celem podróży jest stworzenie ciekawych materiałów: artykułów, filmów, wpisów w Social Mediach.

Jestem przekonany, że Twórcy internetowi, naprawdę utalentowani, zasłużeni i bardzo popularni, pokażą wszystkim oryginalne miejsca na wyjazdy w okolicach dużych miast. Ograniczenia w podróżowaniu za granicę sprawią, że w 2020 roku skupimy się na poznawaniu i eksplorowaniu Polski – podkreśla Bartek Szaro, pomysłodawca akcji i autor bloga “Paragon z Podróży”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Patrycja Kornas (@powroty.do)

Akcja trwa już od 16 maja i potrwa do końca czerwca. Wzięli w niej udział autorzy blogów i vlogów: Znaj Kraj, Antek w Podróży, Bieguni, Jolanta Paczkowska, Busem Przez Świat, Człowiek Przygoda, Wędrowne Motyle, Powroty Do, Paragon z Podróży, Życie jest Piękne, Gdzie Bądź, Ready For Boarding, Życie w Podróży, Głodny Świata, Szalone Walizki, Wieczna Tułaczka.

Uznaliśmy, że zaproponujemy naszym czytelnikom pewne “wyzwanie”, by odkryć kilka turystycznych ciekawostek, osobliwości, pięknych miejsc blisko domu, tak do 50 kilometrów, położonych na północ, południe, wschód i zachód – opowiada Marcin Nowak, jeden z pomysłodawców akcji, bloger i członek Społecznej Rady Turystyki.

Oczywiście wy także możecie wziąć udział w akcji! Wrzucajcie zdjęcia ze swoich krajowych podróży i oznaczajcie je hasztagami: #PodrozujDoTutaj #KrokOdWarszawy #KrokOdKrakowa #KrokOdWroclawia itp. To będzie udane lato, mimo wszystko!

Poznaj swój kraj Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!