Poza Szlakiem [FESTIWAL] Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Poza Szlakiem [FESTIWAL]

Poza szlakiem, czyli inaczej, ciekawiej, mocniej. Każdy ma swój sposób na podróże. Nas fascynują te, które wykraczają poza klasyczne poznanie. A za podróżami stoją ludzie. Kiedy zaczęliśmy się nad tym dłużej zastanawiać, poczuliśmy, że trzeba się spotkać, wymienić doświadczeniami. I tak powstał zamysł pierwszego interaktywnego i międzykontynentalnego festiwalu goforworld. 9-11 października w Szczawnicy spotkamy się ? na żywo, LIVE, online.

Rozmowy o podróżach. Dyskusje. O kobietach w Gwatemali, o tubylcach w Ugandzie, o życiu w Australii, o rzeczywistości na Filipinach…. Podróżnicy, którzy przyjadą do nas osobiście lub połączą się z nami online ? na przykład z Hongkongu czy Urugwaju. Różne strefy czasowe, różni ludzie, różne doświadczenia. Wszyscy w jednym miejscu?

fhd006UEV_Michael_Sheen_001

Całość poprowadzi Jarek Kuźniar. Będzie rozmawiał z szeregiem osobowości i pytał: co jest `poza szlakiem`? Czy podróż to tylko poznanie, czy coś więcej?

Startujemy 9 października z mocnym akcentem ? spektaklem teatralnym i filmem podróżniczym. W sobotę, 10 października, nasi podróżnicy podzielą się swoją opowieścią. W niedzielę zapraszamy na część warsztatową.

Wszystko rozegra się w Dworku Gościnnym w pięknej Szczawnicy. Możecie tam być z nami osobiście, albo śledzić wykłady ONLINE.

Bliższe szczegóły odsłonimy na dniach. Tymczasem wy już teraz rezerwujcie sobie ten weekend, bo to jedyna okazja, aby spędzić kilka dni w cudownym miejscu i porozmawiać na żywo z wielkimi osobowościami. A do tego film, teatr, warsztaty, nowe znajomości i emocje?

Poza Szlakiem [FESTIWAL] Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com