Pora na Gruzję Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Pora na Gruzję

Ledwo wróciliśmy ze szkolenia w Gruzji z Pauliną Pastuszak (relacja niebawem!), a już tam wracamy! Obok Islandii to właśnie ten kraj zajmuje szczególne miejsce w naszych podróżniczych sercach. Wracamy tu nawet kilka razy w roku, abyście i wy mogli rozkoszować się tym pięknem i wyjątkową kulturą.

Jesień jest tu jeszcze piękniejsza niż u nas. Doliny zamieniają się w złote morza. Ciepłe, ale już nie jaskrawe słońce, opromienia góry Wysokiego Kaukazu, rozsiane między nimi wioski z charakterystycznymi wieżami mieszkalno-obronnymi zbudowanymi z łupków. Niezwykły, autentyczny klimat z widokiem na ścianę Kaukazu robi wielkie wrażenie! Te widoki towarzyszą nam na trasie przez Tuszetię, z Omalo do winnicy Gurjaani.

 

 

Przed nami jeszcze kilka dni, wieńczonych tradycyjną suprą. Pyszne jedzenie, najlepsze wino i wspaniali ludzie – właśnie to kochamy najbardziej. Spójrzcie sami, jak spędza się czas w Gruzji – muzyka i biesiada pozwala tam ludziom poczuć jedność i celebrować nawet tak małe rzeczy, jak wspólny posiłek przy stole.

 

 

Ważnym punktem będzie również zejście z gruzińskiego szlaku, by zobaczyć Azerbejdżan – fascynującą krainę smaków i zabytków. Relacja już niebawem, a wy zajrzyjcie do naszych PODRÓŻY i wybierzcie dla siebie jakąś przygodę. Polecamy z Sylwestra na Galapagos!

Pora na Gruzję Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!