Podróżnik świadomy siebie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Podróżnik świadomy siebie

Na co gotowy jest podróżnik, wyruszając na wyprawę? Wszystko zależy? od celu. Nie samej podróży, ale chęci poznania. Warto już na samym początku ustalić z samym sobą, czego oczekujemy i jakie standardy pozwolą nam się cieszyć tym wyjątkowym czasem.

Według badań przeprowadzonych przez firmę XOXO WiFi Polacy bywają rozczarowani na wyjazdach. Nie podoba im się brak dostępu do Internetu, standard w hotelach, a także bariera językowa (której najczęściej się wstydzą).

Z drugiej strony, badania pokazują, że Polacy zaczynają podróżować coraz częściej i chętniej. Wyprawy poza własne miasto wykraczają już poza sezonowy urlop w trakcie wakacji. Pozostaje jedynie pytanie, jaki procent podróżujących wyrusza po wiedzę, poznanie i nowe doświadczenia, a jaki po odpoczynek i relaks w standardzie all inclusive. Sztuka polega na tym, aby samodzielnie określić swoje pragnienia.

Wyruszają w podróż na Islandię, do Urugwaju lub Gruzji trzeba się nastawić na drogę, czasem niełatwe warunki i dużą otwartość. Czy nam Polakom wciąż tego brakuje? Tego nie objęto w badaniach, ale wierzymy, że? nie! Podróżnicy, którzy do nas dołączają nie boją się ?pobrudzić?, a z drugiej strony są bardzo świadomi siebie.

Jeśli chcecie ruszyć z nami poza szlak, a chwilowy brak Internetu i przygoda was nie przerażają ? jesteśmy dla was. A może chcecie spróbować podróży w zupełnie nowym stylu? Na początek proponujemy Japonię [zapisz się] lub Islandię [zapisz się]. Te widoki sprawią, że będziecie chcieli więcej. Gwarantujemy.

Podróżnik świadomy siebie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com