Podróże szlakiem wina! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Podróże szlakiem wina!

Wino to nie tylko szlachetny trunek, ale przede wszystkim – pasja, wspólnota i historia powstawania. Od wielu lat podążamy szlakiem wina, odwiedzając m.in. Gruzję. Uwierzcie nam, to wspaniały sposób na podróżowanie. Właśnie dlatego proponujemy wam coś więcej niż tylko marzenia. Wraz z naszym partnerem, Centrum Wina, przygotowaliśmy dla was wyjątkowe wyprawy. Przekonajcie się, dlaczego warto ruszyć z nami!

Centrum Wina to największy w Polsce dystrybutor i importer win i równocześnie lider sprzedaży wśród największych, znanych marek, takich jak na przykład: El Sol, Graham’s, Masi Valpolicella czy popularne Fresco.

pin

Co przygotowaliśmy wspólnie? Trzy kierunki – Włochy, Gruzję oraz Portugalię (w przygotowaniu). Nasz Partner zapowiada:

Razem z naszym sommelierem zabierzemy Cię w podróż do winnic, których jeszcze nie znamy i do tych, z których importujemy wina. Czeka Cię ekscytująca wyprawa, morze win do degustacji, odkryjesz nowe smaki i aromaty, poznasz niezwykłych ludzi oraz ich pasje. Ponadto za każdy punkt KOCHAM WINO, który przeznaczysz na podróż otrzymasz jego trzykrotną wartość na sfinansowanie wyjazdu.

Na początek Włochy, gdzie wino ma swój oddzielny rozdział w historii. Gruzja z kolei to region, w którym wino jest tradycją i świętością zarazem. W Portugalia stanowi narodową dumę. Zabierzemy was poza szlak, do najlepszych winnic. Poznacie ludzi, którzy żyją z i dla produkcji wina. Przekonacie się, że poznawanie kultury od kuchni jest najlepszym sposobem, aby zrozumieć drugiego człowieka.

Aktualne oferty znajdziecie na stronie w naszej zakładce PODRÓŻE.

WINEBOOK TRAVEL

W sprawie dodatkowych informacji piszcie do nas na adres: biuro@goforworld.com

PARTNEREM PROJEKTU JEST:

 

Podróże szlakiem wina! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!