Podróże służbowe nie muszą być nudne Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Podróże służbowe nie muszą być nudne

Jak wyglądają podróże służbowe? Najczęściej trzymamy się kilku zasad: łapiemy wi-fi, śpimy w hotelu (najlepiej jak najwyższej klasy) i trzymamy się rozkładu dnia, dbając o swoje wygody. Być może z tego powodu wiele osób uważa podróże służbowe za przekleństwo. Czy tak musi być?

Podróże służbowe, zwłaszcza te zagraniczne, mogą i powinny się stać się czymś więcej – okazją do eksploracji, przygody, wyjścia poza strefę komfortu. Każda chwila może stać się okazją do poznania czegoś nowego. Co będzie potrzebne, aby wyjść naprzeciw takim doznaniom?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez goforworld ? (@goforworld)

Przede wszystkim, ograniczenie łączności z Internetem (a przede wszystkim z mediami społecznościowymi). Tak, to podróż służbowa, ale nie trzeba bezustannie gonić za wi-fi, warto czasem zboczyć poza szlak, by mieć na chwilę czas tylko dla siebie. Paradoksalnie, to pozwoli zwiększyć wydajność w pracy!

Po drugie: zaangażuj lokalsów w swój pobyt. Zamiast pójść na obiad do nudnej restauracji, poproś, aby ktoś pokazał ci jakiś interesujący lokal, serwujący lokalną kuchnię. Być może pójdziecie potem na spacer po mieście? Mieszkaniec danego miasta, może nawet twój własny klient, z chęcią wskaże ci swoje ulubione miejsca, doradzi, a może nawet stanie się na chwilę towarzyszem. Na pewno świetnie wyczujesz, z kim możesz sobie na to pozwolić.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez goforworld ? (@goforworld)

Tak, jasne, ciężko zrobić sobie wypad pomiędzy jedną konferencją a drugą, ale potraktuj to jako wyzwanie. Wstań wcześniej, zamiast taksówki, spróbuj przejechać choć kawałek autobusem.

To nasza filozofia goforworld.com, którą praktykujemy już od kilku lat. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie TUTAJ. Bo podróż to nie zawsze wakacje!

Podróże służbowe nie muszą być nudne Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!