Podróże z dobrym zapleczem Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Podróże z dobrym zapleczem

O tym, że w sklepie goforworld.com stawiamy na produkty, mogące wam zapewnić nie tylko wygodę użytkowania, ale również bezpieczeństwo ? już wiecie. Dzisiaj jednak zaprezentujemy kilak produktów naszego partnera PacSafe, które naprawdę się wam spodobają!

Lubicie biodrówki? Jasne, że tak. Idealnie poręczne, mogę pomieścić to, co najważniejsze. Czy jednak zastanawialiście się, jak łatwo ukraść coś z biodrówki? PacSafe wyszedł naprzeciw potrzebą i stworzył takie cudeńko!

Biodrówkę dostaniecie w naszym sklepie [TUTAJ]:

Czy zdajecie sobie sprawę, że plecak miejski może się stać waszą mini-twierdzą? Nie tylko bezpiecznie schować cenne przedmioty, ale również ułatwić poruszanie się po mieście. My mamy dla was aż dwie propozycje, które zainteresują każdego, bo przecież każdy powinien mieć plecak, prawda? Zarówno do miasta, jak i w podróże.

Plecaki do otrzymania w naszym sklepie [CZARNY i NIEBIESKI]:

A może musicie przewieźć coś naprawdę cennego, albo jedziecie w region, gdzie będziecie się czuli mało bezpiecznie? Sejf mobilny będzie idealnym rozwiązaniem. Spójrzcie sami!

Sejf CZARNY i NIEBIESKI w naszym sklepie:

Produkty PacSafe Jarosław Kuźniar kilkakrotnie sprawdzał w podróży. Wszystkie zdały egzamin! Wytrzymały m.in. trudne warunki i kapryśną pogodę w Gruzji i na Alasce.

PARTNER SKLEPU GOFORWORLD.SHOP

Podróże z dobrym zapleczem Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!