Podróż zaczyna się po setce... Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Podróż zaczyna się po setce…

Dzisiejszy news daje porządnego kopa. Nie ma rzeczy niemożliwych i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podróżować. Niezrealizowane marzenia? Liu Chengxin, Chinka, która liczy sobie 101 lat pokaże wam, że nigdy nie jest za późno!

I to dosłownie. Liu dopiero teraz odebrała paszport. I? wcale nie na pokaz. Ma zamiar korzystać z niego, na ile tylko zdrowie pozwoli!

Liu Chengxin, pochodząca z prowincji Jiangsu we wschodnich Chinach, otrzymała paszport i od razu zagościła na okładkach lokalnych gazet. Nie chodzi tylko o jej wiek. To jej pierwszy paszport w życiu!

Co więcej, Liu otrzymała od razu pozwolenie, aby odwiedzić Hongkong i Makau. To jednak nie koniec planów. Bohaterka planuje zobaczyć Japonię, Pekin, Koreę Południową.
Mając 101 lat nie wacha się powiedzieć dziennikarzowi Beijing Morning Post, że świat jest wielki i najwyższy czas go zobaczyć.

Podzielam jej zdanie. Oczywiście Liu ma swój ?sekret? długowieczności. Uwielbia dużo jeść, oczywiście uwzględniając przy tym chińską kuchnię. Pozostaje jej mieć nadzieję, że biura podróży nie odmówią jej usług, bojąc się o zdrowie Liu. Ona ma apetyt na życie!

Podróż zaczyna się po setce... Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com