Podróż w kadrze Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Podróż w kadrze

Ogłaszanie zwycięzców to zawsze wielka przyjemność, ale pokazywanie nagrodzonych prac ? to dopiero frajda! Konkurs fotograficzny ?Podróż to nie zawsze wakacje? współorganizowany z FOAP, został rozstrzygnięty. Nadesłano ponad 500 zdjęć!

Legalna fotografia to dla nas sprawa oczywista. Internauci nie zawsze są święci, kradzież czyjejś pracy wciąż jest zjawiskiem powszechnym, ale świadomość rośnie. Żaden poważny właściciel portalu lub bloger nie odważy się już sięgnąć po czyjeś zdjęcie bez pozwolenia. Można je przecież kupić lub pobrać z legalnych źródeł.

Właśnie ta myśl przyświecała nam, gdy ogłaszaliśmy konkurs. Nie spodziewaliśmy się jednak, że otrzymamy tak wiele znakomitych fotografii do wyboru.

Nasz zwycięzca doskonale ukazuje zamysł podróży, która wiąże się z poznaniem, ciekawością świata, doświadczeniem innej, ciekawej kultury. Coś wspaniałego!

Przedstawiamy również 9 pozostałych fotografii, które zrobiły na nas wielkie wrażenie. Zwycięzcy gratulujemy, a wszystkie nadesłane prace możecie zobaczyć TUTAJ.

Podróż w kadrze Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!