Podróż pokoleniowa Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Podróż pokoleniowa

Dzisiaj nie jest Dzień Matki, ale te dwie kobiety pokazały, że po pierwsze: nie trzeba być wytrawnym podróżnikiem, aby podbić świat i po drugie: więź matki i córki jest wyjątkowa.

Alex Pawlowska, dziewczyna z polskimi korzeniami, blogerka i zapalona podróżniczka zawsze marzyła o wyprawie po Stanach Zjednoczonych. Kiedy zmarła jej babcia, Alex poczuła, że przekładanie marzeń nie ma sensu, a towarzyszem podróży może stać się ktoś tak wyjątkowy, jak… mama.

Alex i Halina wybrały się w swój wielki trip, a ich wyczyn bardzo spodobał się internautom. Sama Alex ma ponad 26 tysięcy obserwujących na Instagramie! I tak oto pojawiło się wielkie grono wielbicieli…

Obydwie odwiedziły między innymi Waszyngton, Nashville, Knoxville i Los Angeles. Można pozazdrościć energii, pomysłu I odwagi. Nie tej związanej z samą podróżą, ale z realizacją marzeń. Opłaca się? Zobaczcie i oceńcie.

Zainteresowanie wśród podróżniczych portali nie dziwi. Dwie kobiety, różne pokolenia, a jednak – nie widać tych różnic. Może to jest sposób na międzypokoleniowy dialog? A może raczej… prosta refleksja, że matki mogą więcej niż się dzieciom wydaje?

Podróż pokoleniowa Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com