Podróż pachnie kawą Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Podróż pachnie kawą

Nasza wyobraźnia pracuje bezustannie. Planując podróże i załatwiając tysiące spraw, związanych z funkcjonowaniem biura, lubimy mieć filiżankę dobrej kawy pod ręką. Ba! O kawie myślimy w różnych kontekstach ? już w lutym wyruszamy jej śladem do Kolumbii [zapisz się]. Jednak zanim przyjdzie na to czas, mamy dla was wyjątkowe zaproszenie.

Ruszamy z nowym, ciekawym projektem Jarosława Kuźniara i Etno Cafe. To będzie aromatyczna podróż przez najlepsze plantacje Indonezji, Etiopii, Brazylii i Kolumbii. Już niebawem w naszym sklepie goforworld SHOP będziecie mieli okazję zakosztować kaw z całego świata!

Tymczasem 18 października spotkamy się w Warszawskiej kawiarni Etno Cafe, aby porozmawiać z Jarkiem o smakach, podróżach i oczywiście ? napić się wybornej kawy.

Nie zabraknie też profesjonalnych, kawowych warsztatów sensorycznych, które poprowadzi Krzysztof Zamęcki, Head Roaster palarni kawy Etno Cafe.

Miejsce: Etno Cafe, Marszałkowska 87
Czas: 18 października, godz. 17:00

Etno Cafe to jedna z najbardziej dynamicznych sieci kawiarni w Polsce. Dzięki własnej palarni i ziarnom sprowadzanym od zaprzyjaźnionych plantatorów stworzyła nową jakość na polskim rynku kawy. Posiada 11 lokali w Polsce oraz linię produkcji cold brew coffee. Od czerwca działa pierwsza w Warszawie kawiarnia Etno Cafe. Wkrótce otworzą się kolejne.

Podróż pachnie kawą Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!