Pobiegnij z nami w Korei Północnej! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Pobiegnij z nami w Korei Północnej!

Maraton, półmaraton, bieg na 10 km. To cele, o których marzy większość biegaczy. Udział w biegowych imprezach jest teraz czymś oczywistym, ale czy wyobrażacie sobie przeżyć niezwykłe emocje w takim miejscu, jak Pjongjang? Zostały dosłownie ostatnie chwile na to, aby zdobyć numer startowy. Ekipa goforworld.com leci do Korei Północnej i ma zamiar biec. Damy z siebie wszystko! Dołączycie [oferta]?

To dosłownie ostatni moment, aby zapisać się na bieg po Korei Północnej. Na samą myśl o takiej przygodzie, czujemy motywację, aby się przygotowywać. Taka jest właśnie idea #goforrun, w myśl której chcemy biegać po całym świecie, w każdym miejscu, które odwiedzamy w naszych podróżach.

Nie ma znaczenia, czy właśnie odwiedzasz Nowy Jork, Rzym, Hiszpanię czy Urugwaj ? wszędzie możesz spróbować swoim sił. Jednak bieg po Pyongang jest czymś wyjątkowym!

#Repost @runcroatia "Action in Pyongyang!" #werunpy

A post shared by Pyongyang Marathon (@pyongyangmarathon) on

W dzień maratonu czeka nas ceremonia otwarcia i start ze Stadionu Kim Ir Sena. Później biegniemy ulicami miasta Pyongyang. Wieczorem uczczenie wyników koreańskim piwem w miejscowej browarni.

Zobaczcie nasz program [cały program] i spróbujcie swoich sił w biegu po kraju, który dla całej ludzkości jest wielką tajemnicą. Na zdobycie numerów startowych zostały ostatnie godziny.

#Repost @brycejmaynard running past the Friendship Tower #werunpy #pyongyangmarathon

A post shared by Pyongyang Marathon (@pyongyangmarathon) on

Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie chcecie biec lub nie czujecie się na siłach ? wybierzcie się z nami do samej Korei. Będzie sporo czasu, aby zobaczyć miejsca, które tak bardzo frapują i których nie można zobaczyć na co dzień.

Pobiegnij z nami w Korei Północnej! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!