Pływający raj w Wietnamie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Pływający raj w Wietnamie

Lan Ha Bay znajduje się w południowej części zatoki Ha Long [nasza podróż do Wietnamu 2022. Zapisz się!]. Łącznie znajdziemy tu aż 400 wysepek i małych plaż, które co roku przyciągają podróżnych z całego świata. Mimo to, panuje tu spokój. 

Pływanie kajakiem pomiędzy wyspami to prawdziwa frajda, a podziwianie niezwykłego widoku, otwartej, wodnej przestrzeni, daje ukojenie. Lan Ha Bay wydaje się być odizolowane od reszty świata!

Delfiny, foki, setki gatunków ryb. Znajduje się tu nawet pływająca wioska rybacka Cai Beo, w której każde domostwo ma swój prywatny staw. Dostać się tam można jedynie łodzią.

Co ciekawe, zatoka Lan Ha Bay wciąż nie jest oblegana przez turystów. Nieco ukryta przed światem, wciąż pozostaje terenem, który żyje zgodnie z rytmem przyrody.

Do głównych atrakcji zalicza się tu pływanie kajakiem, wspinaczkę po skałach, zwiedzanie Parku Narodowego Catba lub po prostu chłonięcie atmosfery tego miejsca.

Wietnam fascynuje, przyciąga, każe szukać ścieżek poza szlakiem. Dlatego w listopadzie tam na wyprawę! Wybierzecie się z nami [zapisz się]!

Pływający raj w Wietnamie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com