Pies w podróży Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Pies w podróży

Co nas szokuje? Informacje o zwierzętach wyrzuconych na bruk z powodu wyjazdu właścicieli na wakacje. Sezon za sezonem, sytuacja pozostaje dramatyczna, choć wszyscy apelujemy o włączenie myślenia i empatii. Tymczasem podróż z najlepszym, czworonożnym przyjacielem jest nie tylko możliwa – to opcja ma przygodę życia!

Tym razem w trasę po całym świecie wyruszył psiak rasy Akita Amerykańska. Francuska para podróżników – Céline Lemarchand i Aurélien Thiebaut zabrali Yuukę do Ameryki Łacińskiej. Początkowe obawy, jak i czy odnajdzie się w tracie okazały się bezpodstawne. Yuuka uwielbia podróże!

Do tej pory cała trójka odwiedziła Urugwaj, Argentynę, Boliwię, Peru, Ekwador, Kolumbię, Panamę i Kostarykę. Zaraz potem pojechali jeszcze do Nikaragui, Hondurasu, Salwadoru, Gwatemali, Belize, Meksyku, Stanów Zjednoczonych, by zakończyć swoją wielką wyprawę w Kanadzie.

Para ma nadzieję, że inni wezmą z nich przykład. My popieramy pomysł, zwłaszcza, jeżeli wydaje się nam, że zwierzę będzie nas ograniczało w podróży. Jak widać – nic bardziej mylnego.

Pies w podróży Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com