Piękna Europa! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Piękna Europa!

Jeżeli nie jesteście gotowi ruszyć poza Europę, a szukacie odpoczynku, chwili relaksu, ale również atrakcji – mamy dla was kilka propozycji. Portal SpaSeekers opracował listę takich właśnie miejsc, biorą pod uwagę m.in. poziom życia mieszkańców i udogodnienia w codziennym poruszaniu się po mieście. Miejscówki nie należą do najtańszych, ale na pewno nie będziecie się tam nudzić!

Kopenhaga, Dania

Słynna, chłodna, duńska stolica przyciąga podróżników kochających ciekawą architekturę, świetne jedzenie i wspaniałe muzea.

Luksemburg

Niska gęstość zaludnienia (w porównaniu do innych miast), szczęśliwi mieszkańcy, imponujące widoki – idealna propozycja na wyprawę, o każdej porze roku!

pin

Tallinn, Estonia

Estońska stolica to ucieczka od zgiełku, wysoka jakość życia mieszkańców i możliwość poznania ciekawego, historycznego miasta, pełnego urokliwych kawiarenek i barów.

pin

Helsinki, Finlandia

Skandynawska miejscowość, idealna dla miłośników designu i architektury. Finlandia zajęła pierwsze miejsce w raporcie World Happiness 2018.

pin

Zagrzeb, Chorwacja

Chorwacja stolica tętni życiem, ale wciąż można tam znaleźć spokój. A do tego rozkoszować się świetnym, rzemieślniczym piwem i podziwiać zabytki.

pin

Piękna Europa! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com