Parkour w Azji Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Parkour w Azji

Zobaczcie, jak siedmiu zapaleńców pozbawionych lęku wysokości i instynktu samozachowawczego skacze po dachach azjatyckich wieżowców.

Storror to grupa profesjonalnych parkourowców, którzy swoje ulubione zajęcie uprawiają w ekstremalnie niebezpieczny sposób. W ich wykonaniu nie jest to po prostu bieganie po ulicach i przeskakiwanie przeszkód. Dla tych chłopaków zabawa zaczyna się dopiero wówczas, gdy wejdą na dach. Najlepiej na dach kilkusetmetrowego drapacza chmur. Zresztą, sami popatrzcie. Tylko najpierw usiądźcie wygodnie, bo może wam się zakręcić w głowie.

Salta z lądowaniem na krawędzi dachu wieżowca, odbijanie się od ścian kilkadziesiąt pięter nad ulicą… Powiedzielibyśmy: nie próbujcie tego robić na własną rękę. Ale chyba trudno znaleźć osoby równie szalone jak ekipa Storror. Film ten, nakręcony w ramach projektu Roof Culture Asia, każdego dnia oglądają tysiące internautów. Jeśli wam też się spodobał, to informujemy, że na kanale jest tego więcej. Chłopaki od dawna podróżują po świecie i skaczą po dachach na różnych kontynentach.

Parkour w Azji Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.