Pamiątka z wyprawy Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Pamiątka z wyprawy

Podróż to zawsze grad zdjęć. Każdy chce zamknąć w obiektywie wspomnienia i obrazy, które z czasem mogą się zatrzeć w pamięci. Z myślą o tym przygotowaliśmy dla naszych podróżników małą niespodziankę na lotnisku. Okazała się strzałem w dziesiątkę!

Spędzili tydzień w Gruzji. Wrócili pod wielkim wrażeniem, bo tak właśnie działa ten kraj ? zaskakuje i rozkochuje, dlatego tak często tam wracamy. O świecie, na warszawskim Okęciu czekała na nich niezwykła pamiątka ? komplet zdjęć, schowany w małym, eleganckim opakowaniu. Tak, te fotografie pochodzą właśnie z tej gruzińskiej wyprawy, która chwilę temu dobiegła końca.

Takie cuda przygotowuje ekipa od aplikacji Runvido. Nie tylko zdjęcia robią wrażenie, ale również to, że uczestnicy mogli później zobaczyć specjalny film, nagrany przez Jarosława Kuźniara, zamieszczony? na zdjęciu.

To wielka frajda, sprawiać innym radość. Dostać na lotnisku wywołane zdjęcia z wyprawy. Z których można zrobić swoją własną galerię ? bezcenne. Mamy nadzieję, że takich niespodzianek uda nam się stworzyć więcej. Pamiętajcie również, że już niebawem ruszamy do Gruzji z Grzegorzem Łapanowskim! Ostatnie miejsca czekają [zapisz się]

Partner niespodzianki

Pamiątka z wyprawy Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!