Pakowanie to sztuka Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Pakowanie to sztuka

Na naszą skrzynkę bardzo często spływają zapytania podróżników: jak się spakować? Co ze sobą zabrać? Nie mniejszą bolączką są ograniczenia bagażowe. Co wziąć na pewno, a co będzie jedynie dodatkowym ciężarem?

Takie pytania zadał sobie Dan, autor strony Travel Packing Checklist. Ten portal dedykowany jest wszystkim tym, którzy chcą się dowiedzieć, że pakowanie to wielka i przydatna sztuka.

Pomysł zrodził się z prostej potrzeby i nurtującego pytania: jak spakować się do Tajlandii? I tak zaczęła się wielka przygoda z pakowaniem na każdą wyprawę. Zaglądając na stronę zobaczycie, jak wiele cennych informacji można uporządkować i przekazać innym.

Na przykład: jak pakować ubrania, męską i damską torbę oraz apteczkę [przeczytaj poradnik]? Jak spakować się do Tajlandii, jak do Europy, a jak do Japonii?

Przykładowo: czy do kraju kwitnącej wiśni warto brać specjalne skarpetki? Porada jest kompleksowa:

Mając na nogach mokre skarpety skończysz marnie. Zamiast tego kup skarpetki odprowadzające wilgoć, które dodatkowo zatrzymują ciepło. Wybierz ciemne kolory, plamy będą na nich mniej widoczne.

Oprócz tego poczytamy o akcesoriach dla podróżnika, plecakach i ? co ciekawe ? znajdziemy opinię o najlepszych telefonach, laptopach i tabletach, które sprawdzą się w podróży.

A jak wygląda wasze pakowanie? Czy szukacie informacji, co w danym miejscu będzie wam niezbędne?

Pakowanie to sztuka Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com