Pakiet na mróz Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Pakiet na mróz

Wybieracie się w podróż do miejsca, gdzie jest naprawdę zimno? Jarosław Kuźniar testował swoją wytrzymałość na Syberii, gdzie temperatura spadała do -30 stopni. Co pozwoliło mu nie tylko przetrwać, ale również aktywnie korzystać z cennego czasu?

Oczywiście starannie dobrana i dobrze przemyślana odzież. Taka, która została stworzona z odpowiednich materiałów, które pozwalają utrzymać ciepło i nie trzymają wilgoci. Liczy się dosłownie każdy element stroju.

Specjalnie dla was w naszym sklepie goforworld.shop zebraliśmy dla was cały pakiet, który na Syberii sprawdził się idealnie! Sprawdźcie go TUTAJ.

Skarpety ? pierwsza, ważna izolacja. Buty ? muszą trzymać ciepło i równocześnie radzić sobie na trudnym, śliskim podłożu.

Koszulka, najbliższa ciała, musi być wykonana z lekkich, przewiewnych materiałów termalnych, najwyższej jakości. Ta sama zasada dotyczy kalesonów (bez nich na mrozie poniżej dwudziestu stopni ciężko wytrzymać).

Warto mieć przy sobie jakiś prosty gadżet, który pomoże utrzymać odpowiedni ą temperaturę rozgrzeje, gdy mróz da mocno w kość.

To, co znajdziecie w naszym sklepie, zostało osobiście przetestowane przez Jarosław Kuźniara w najbardziej ekstremalnych warunkach. Możecie być pewni, że uzbrajając się w taki podstawowy zestaw, zabezpieczycie się w najlepszy możliwy sposób!

Pakiet na mróz Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!