Zapłacą za Twoje atrakcje! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Zapłacą za Twoje atrakcje!

Marzenia się spełniają, ale takiego chyba nie mieliście! Wysypy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, leżące w północnej części Morza Karaibskiego, mają zamiar… płacić turystom za spędzanie wakacji u nich! Taka wiadomość może znacząco poprawić wam humor, choć oczywiście ofertę trzeba prześledzić bardzo dokładnie.

Niestety, aby pojechać na Wyspy Dziewicze, trzeba będzie samodzielnie opłacić przeloty i zakwaterowanie, ale na starcie otrzymacie 300 dolarów, które można wykorzystać na opłacenie biletów wstępu do obiektów kulturalnych i miejsc położonych na wyspach. Pieniądze można również wykorzystać na różne atrakcje, na przykład na wycieczki, kajaki, rowery, a nawet smakowanie lokalnych specjałów.

Enjoying a typical Caribbean style lunch (and view) at Alta Vista

A post shared by Destination St. John (@destinationstj) on

Właśnie w tak huczny sposób Wyspy Dziewicze obchodzą stulecie przekazania przez Danię terytorium wysp na rzecz Stanów Zjednoczonych.

Najlepiej wybrać się tam w marcu, bo właśnie wówczas zaplanowano kulminację obchodów, mnóstwo atrakcji, koncertów i imprez.

☀️??

A post shared by Lifes Amazing (@lifes.amazing) on

Aby otrzymać 300 dolarów trzeba zarezerwować minimum trzydniowy pobyt i zarejestrować się na stronie VisitUSVI.com, a następnie otrzymać specjalne kredyty, umożliwiające planowanie podróży. Oferta ważna jest tylko do końca roku!

https://www.instagram.com/p/BOxvSebl1Xo/?tagged=usvirginislands

Zapłacą za Twoje atrakcje! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com