OnetonTour w ciągłej podróży Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

OnetonTour w ciągłej podróży

Kiedy marzenie staje się rzeczywistością, skala i rozmach mogą zaskakiwać. Trzeba sprostać realizacji, co okazuje się zarówno wspaniałe, jak i wymagające. Właśnie tak było z niezwykłym projektem, który zakiełkował w głowie Jarosława Kuźniara. OnetonTour!

Wyjątkowa możliwość dla widzów Onetu. Połączenie reportażu podróżniczego, serialu i wideo-przewodnika. Jarosław Kuźniar wraz z ekipą OnetonTour.pl odwiedza wybrane kraje i pokazuje je poza szlakiem. Szuka miejsc, ludzi, historii, które mogą poruszać i dawać wiedzę.

#1 Rumunia

To był wyjątkowy debiut – wiosna 2017. Rumunia to przecież kraj kipiący od stereotypów, do którego podróżnicy mają dystans. Jednak demitologizacja to specjalność ekipy OnetonTour. Powstał unikalny materiał, ukazujący zapierające dech w piersiach widoki i żywą tradycję, którą trzeba zgłębić osobiście.

Widzowie, którzy zobaczyli materiał, zapragnęli znaleźć się tam tu i teraz. Nagle Rumunia ożyła w wyobraźni, jako kierunek, który warto zapisać na swojej podróżniczej mapie.

#2 Szwecja

Drugi przystanek! Wrzesień, 2017. Równie niezwykły, choć wydawałoby się, że Szwecja to region dobrze znany, popularny, mało zaskakujący. Jednak w tym tkwi kluczowa rola Jarosława Kuźniara – wychodzenie poza schemat. Szukanie ciekawych ścieżek i nietypowych przewodników. Trzeba przyznać, że materiał przekroczył najśmielsze oczekiwania!

#3 Portugalia

Smak wina i przygody. Kraj cudownych smaków i życzliwych ludzi – taka właśnie okazała się Portugalia. To była wyjątowa podróż, szlakiem lokalnych winnic, jedzenia i ludzi, którzy związani są z tradycją od pokoleń. No i te widoki!

#4 Austria zimą

Grudzień 2017 – ekipa OnetonTour zaprasza do Austrii. Pejzaże, które zapierają dech w piersiach. Przepiękne ujęcia z krainy śniegu, które od razu podbiły serca widzów. Zimowa Austria to była wyjątkowa podróż i wyzwanie, nawet dla największych miłośników nart.

#5 Islandia

Ach, Islandia! Wiele nie trzeba mówić. Ekipa OnetonTour zachwyciła się bez reszty. Pojawiła się także refleksja. Czy Islandia skazana jest na napływ tłumów? Czy wciąż można tam znaleźć dziewicze miejsca?

Tak, udało się pokazać Islandię poza szlakiem. Ciężka praca filmowców i Jarosława Kuźniara po raz kolejny przekuła się w wyjątkowy reportaż.

#6 Izrael

W zeszłym tygodniu ekipa spędziła sześć dni w oszałamiającym i niesamowicie upalnym Izraelu (na pustyni temperatura sięgała niemal 40 stopni!). Warunki niełatwe, za to efekty – spektakularne.

Na materiał z Izraela czekamy. Premiera już wkrótce, tymczasem ekipa OnetonTour przygotowuje się na… Austrię latem. Oni nigdy nie mają dość! Przed nimi kolejne zakątki świata i podróże, dzięki którym widzowie mogą poznawać świat.

OnetonTour w ciągłej podróży Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!