Oman | Ostatnie miejsca! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Oman | Ostatnie miejsca!

Zostały trzy miejsca! Tylko do 6 września przyjmujemy zapisy podróżników na wyprawę do Omanu [zapisz się]. Dlaczego ta podróż okaże się wspaniałą przygodą i kolejną, bezcenną lekcją?

Oman kipi od wrażeń. Ten kraj trzeba poznawać duszą, otwierając się na wszystko, co ma do zaoferowania. Kulturę, smaki, palące słońce, kawę na pustyni.  Nasza wyprawa, trwająca od 6 września do 14 października to dziewięć dni wrażeń. Przed nami m.in. Muskat, Al Hamra, góry Hajar, omański Wielki Kanion, przecudna dolina Wadi Shab…

Anna Polakowska poznała Oman bardzo dobrze, mieszkając tam przez kilka miesięcy. Do Polski wróciła z ogromną miłością do miejsc, które stały się jej drugim domem. Teraz wraca tam nie tylko, jako przewodniczka i podróżniczka, ale również pisarka. W przyszłym roku ukaże się jej debiutancka książka o Omanie.

Oman pokazywany przez Anię wygląda zupełnie inaczej niż ten, który poznawalibyśmy samodzielnie. Nasza przewodniczka zna lokalsów, ich zwyczaje, wie, jak zejść poza szlak. A już tej jesieni rusza razem z nami! Jak zapowiadaliśmy we wstępie, dosłownie ostatnie miejsca czekają. Ruszajcie z nami poznawać pustynię i Oman, który mija się z wieloma stereotypami.

Zobaczcie wyjątkową galerię Anny Polakowskiej 😉 I ruszajcie z nami!

Oman | Ostatnie miejsca! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!