Odrzutowiec dla każdego Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Odrzutowiec dla każdego

Lubicie latać pierwszą klasą? To zdecydowanie najwygodniejsza forma podróży. A co byście powiedzieli na lot Jet Story w bardzo podobnej cenie?? Lot prywatnym samolotem odrzutowym ? przyznajcie, że to brzmi doskonale!

Nasz partner Jet Story przygotował właśnie nową ofertę, która obejmuje także wszystkich miłośników goforworld.com. Na czym polega usługa ?empty legs?? To przelot bez pasażerów na pokładzie. Taka możliwość pojawia się wtedy, kiedy samolot musi po kogoś dolecieć, by zrealizować lot z miejsca, w którym czeka na niego klient. Możemy wówczas liczyć na promocyjną cenę, sięgającą nawet 50% rabatu!

Dlaczego oferta jest tak niezwykła? Dotychczas prywatny odrzutowiec kojarzony był jako dobro zarezerwowane jedynie dla osób zamożnych. Teraz staje się rozwiązaniem dostępnym niemalże dla każdego. Świat się zmienia, podróże także!

Taki lot będzie fantastycznym pomysłem na wyjątkową okazję, na przykład podróż poślubną, rocznicę, niespodziankę dla kogoś ? sami zdecydujcie, co będzie najlepszym powodem, by zrealizować marzenie! Co miesiąc, Jet Story oferuje nawet kilkanaście wyjątkowych podróży,
dzięki którym możecie polecieć w dowolne miejsce na świecie, w cenie porównywalnej z
ceną biletu w pierwszej klasie połączeń rejsowych.

Kilkuminutowa odprawa w terminalu VIP bez czekania na boarding, kameralna atmosfera
na pokładzie oraz catering z najlepszych restauracji ? właśnie spełniają się marzenia!

Odrzutowiec dla każdego Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!