O nas

Goforworld to butikowe biuro podróży z licencją turystyczną. Działamy na rynku od 10 lat. O turystyce biznesowej i MICE wiemy wszystko. Obsłużyliśmy dziesiątki Klientów z różnorodnych branż, przygotowując wyjazdy firmowe w kraju i za granicą. Od kilkudniowych podróży służbowych, przez wyprawy motywacyjne premium oraz workshopy wyjazdowe.

Odpowiadając na potrzeby rynku, w naszej ofercie rozwijamy realizację workations – wyjazdów łączących pracę z wakacjami.

Dla pasjonatów podróży poza szlakiem organizujemy kilka wypraw przygodowych w roku. Wyruszamy w świat w małych grupach (6-12 osób). Nasze wyjazdy skupiają się na opowieściach, stojących za przewodnikiem i miejscem, które odwiedzamy. Chcemy pomagać odkrywać świat i lepiej go zrozumieć, nawet jeśli ta lekcja jest zawiła. Specjalizujemy się w wyprawach na Alaskę, do Australii i Nowej Zelandii, Wietnamu, Kolumbii i na Wyspy Zielonego Przylądka.

Oferujemy usługę Travel Concierge dla Klientów biznesowych oraz osób prywatnych. Zajmujemy się kompleksową obsługą podróży. Szyjemy wakacje na miarę dla par, rodzin, grup przyjaciół, na specjalne okazje. Przygotowujemy spersonalizowane wyjazdy na zamówienie. Rezerwujemy bilety lotnicze oraz noclegi. Wystawiamy polisy ubezpieczeniowe we współpracy z naszym partnerem, Signal Iduna.

Oferta biznesowa

Oferta podróżnicza

Usługi turystyczne

Gwarancja turystyczna

Podróżowanie z nami jest bezpieczne. Jesteśmy zarejestrowanym organizatorem turystyki, mamy niezbędne dokumenty i oraz gwarancję Signal Iduna.

jk

Biuro podróży goforworld jest częścią Grupy Kuźniar Media, do której należy butikowa agencja kreatywna Kuźniar Media, dom produkcyjny treści audio premium Voice House, platforma do personalizacji Funwisher

Założycielem i właścicielem goforworld jest przedsiębiorca i dziennikarz, Jarosław Kuźniar.

Skontaktuj się z nami

biuro@goforworld.com | +48 881 500 633