Nocne Koloseum Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Nocne Koloseum

Rzym bez Koloseum nie istnieje! Ale każdy zabytek można poznawać na wiele sposobów. I każdy, o różnej porze dnia, opowiada inną historię. Dlatego wiadomość, że to właśnie Koloseum stanie się dostępne również nocą, ucieszy miłośników nocnego przecierania szlaków…

Nocne Koloseum ma zapraszać podróżników na wycieczki, trwające łącznie 75 minut. Będzie można wejść na arenę oraz podziemne teren, gdzie czekali niegdyś gladiatorzy, aby odbyć walkę. Zwiedzający zobaczą również cały podziemny kompleks, w którym trzymano w klatkach dzikie zwierzęta.

Nocne bilety będą o wiele droższe: zamiast 6 euro, zapłacimy aż 18, ale można liczyć na to, że obejdzie się bez kolejek i będzie możliwość poznania miejsc niedostępnych dla turystów za dnia. Wycieczki nocne będą prowadzone codziennie od czerwca do września każdego dnia, z wyjątkiem wtorków i niedziel w kwietniu, maju i październiku, piątków i sobót w listopadzie oraz sobót w marcu i grudniu. Najwcześniejsze wycieczki nocne zaczynają się o godzinie 20:00 i nie później niż o godzinie 23:00.

Gotowi na podój Koloseum?

Nocne Koloseum Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com