Nocleg w operze Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Nocleg w operze

Ludzie wymyślają mnóstwo pomysłów, które łączą podróże z zarobkowaniem i codziennym życiem. Pytanie, czy do tego grona dołączy także słynna Sydney Opera House? Niewykluczone, że podróżni będą mieli szansę przenocować w środku.

Sydney Opera House w Australii [zobacz ofertę] nie zamieni się w hotel, ale chce połączyć siły z firmą Airbnb, która umożliwia wynajmowanie swojego domu lub pokoju na nocleg dla turystów. Jeżeli tak się stanie, pięć osób będzie mogło przenocować w Utzon Room, luksusowej sali z widokiem na port. Możliwość takiego noclegu będzie się pojawiała zaledwie pięć razy w roku.

https://www.instagram.com/p/BLVvqfdDv0v/?taken-at=3050829

Kolejny pomysł dotyczy „masowego” noclegu – dwa razy w roku opera mogłaby przekształcić jedną z wielkich sal dla turystów, którzy spaliby na łóżkach polowych (łącznie zmieści ich się tam sto).

Czemu ma służyć taki zabieg? Według New South Wales, wydziału Planowania i Ochrony Środowiska, pozwoliłoby to w nowatorski sposób obcować ze sztuką i ?doświadczać? niezwykłego budynku, jakim jest Sydney Opera House.

To jednak nie jedyna akcja, jaką opera organizowała w ostatnim czasie. Z kwotę 4999 dolarów można wziąć udział w przestawieniu w charakterze statysty. Osoby chętne otrzymają kompletny strój oraz zostaną ucharakteryzowane, mogąc przechadzać się w określony sposób na scenie i na widowni.

https://www.instagram.com/p/BPGPLUtgTkQ/?taken-by=sydneyoperahouse

Nocleg w operze Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com