Noc w Bangkoku Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Noc w Bangkoku

Pamiętacie chłopaków z #PełneKlatki? Dwóch młodych fotografów, którzy zwiedzają świat, jeżdżąc na małych deskorolkach. Wszystko dokumentują ? dużo zdjęć, filmów, media społecznościowe. Przyszedł czas na nową wyprawę. Większą niż pozostałe. Azja ? wspaniały plan. A goforworld.com ma zaszczyt objąć patronat nad podróżą.

Miło jest towarzyszyć młodym i szalonym w wyprawie życia, która zapowiada się świetnie. Tomek pisze do nas prosto z Londynu:

Plan wygląda następująco: 13 września lecimy do Singapuru. Po dwóch dniach kierujemy się do Bangkoku, gdzie spędzimy jedynie dwa dni i jedną noc (?One night in Bangkok? /śmiech/). Następnie wracamy do Singapuru, by po kolejnych dwóch dniach udać się do Hong Kongu. W drodze powrotnej do Polski zatrzymujemy się na dwadzieścia godzin w Dubaju ? i korzystając z długiej przesiadki pomiędzy lotami zwiedzamy miasto. W ten sposób w ciągu dwanaście dni odwiedzimy cztery kraje i wiele niezwykłych miejsc.

Tomek i Kuba zwrócili się do nas z pytaniem. Czy goforworld.com chce dać trochę swojej przestrzeni? TAK! Tak podróżom, relacjom, przygodzie, emocjom.  Co dwa dni będziecie mogli wszystko śledzić na bieżąco.

Azja tętni od nieodkrytych historii, bajecznych miejsc i przygody. PełneKlatki muszą się nastawić na dużą dozę adrenaliny, a dla nas to tym lepiej. Czekamy na materiały!

A w międzyczasie zapraszamy w szybką podróż. Azja woła, ile sił w płucach.

Noc w Bangkoku Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Pełne Klatki

Jakub Mróz & Tomasz Szykulski - podróżują po świecie robią zdjęcia, kręcą wideo i jeżdżą na deskorolkach