Noc na Allianz Arena Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Noc na Allianz Arena

Allianz Arena to wspaniały stadion piłkarski w Monachium i jednocześnie jeden z najnowocześniejszych obiektów na świecie. Wyobrażacie sobie, aby spędzić na nim noc, w całkiem luksusowych warunkach? To możliwe!

Takiego zaszczytu dostąpi jedna szczęśliwa rodzina, która wygra konkurs zorganizowany przez Airbnb. Allianz Arena stanie się nadmorskim domem, a jego gospodarzem będzie niemiecki piłkarz reprezentacji Jérôme Boateng.

W konkursie, którego wyniki poznamy 1 sierpnia, mogą wziąć udział osoby mieszkające w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii lub Niemczech. Jak będzie wyglądać lokum na jedną noc?

 

W apartamencie znajdzie się sypialnia i salon, zaledwie kilka metrów od boiska. W nocy przestrzeń przekształci się w sypialnię, pozwalając rodzinie spać pod kopułą Allianz Arena. Zwycięzcy będą oglądać cztery mecze piłki nożnej rozegrane pomiędzy legendarnymi drużynami Bayern Monachium, Atlético de Madrid, Liverpool FC i SSC Napoli.

Zwycięska rodzina przyleci na lotnisko w Monachium, skąd kierowca Audi A7 zabierze ich na stadion. Od razu zwiedzą jego kulisy, a zaraz potem dzieci będą mogły poznać swoich ulubionych graczy.

Co wystarczy zrobić, żeby wziąć udział? Na stronie konkursu [tutaj] przesłać swoje rodzinne, najpiękniejsze wspomnienie związane z piłką nożną. Konkurencja będzie spora! Czas nadsyłania zgłoszeń ? do 23 lipca. Jeżeli możecie wziąć udział ? trzymamy kciuki!

Noc na Allianz Arena Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com