Niedzica na planie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Niedzica na planie

Trening czyni mistrza, a szlifowanie warsztatu jest zawsze w cenie. Podróż LIVE, film, obraz – to zaczyna być nieodłącznym elementem wyprawy. Fotografia wciąż pozostaje sztuką niedoścignioną, ale… chcemy więcej. Przedstawiamy wam materiał z warsztatów VIDEO & SM w Niedzicy. Cenna lekcja, poprowadzona przez Jarosława Kuźniara.

Nagranie – wystarczy statyw i telefon, odpowiedni program do montażu, aplikacja. Na tej podstawie można zrobić film, reportaż, dokument, co tylko wam się zamarzy! Możecie swoją podróż transmitować nawet LIVE, chociażby na Periscope. Jarek Kuźniar daje najlepszy przykład tego, że to narzędzie rośnie w siłę. Jego transmisje ogląda już kilkaset osób – nie ma reklam, a informacja płynie przez media społecznościowe.

W pięknej Niedzicy, w ramach Pierwszego Interaktywnego Festiwalu Podróżniczego Jarosława Kuźniara, kręciliśmy materiał. Wiele miejsc i zakątków, między innymi mogliśmy sfilmować wnętrza Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.

Powstały film to efekt warsztatów i równocześnie nasze przygotowanie do kolejnej wyprawy. W Gruzji planujemy nie tylko zrobić kapitalne zdjęcia, ale również przekazać wam obraz, bo to, co nas tam czeka, jest niezwykłe.

Jest jeszcze czas na to, aby się przygotować. Dołączcie do nas i zobaczcie, co zwojowaliśmy w Niedzicy pod okiem Mistrza.

 

PARTNER WARSZTATÓW VIDEO & SM:  ZESPÓŁ ELEKTROWNI WODNYCH NIEDZICA S.A.

 

 

Niedzica na planie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com