Wyjazdy Na Zorzę

Zastanawiasz się, gdzie zobaczyć zorzę polarną? Kiedy jechać, aby uchwycić to fantastyczne zjawisko w pełnej okazałości? Dołącz do wyprawy na poszukiwanie zorzy, organizowanej przez zespół goforworld.com oraz jednego z najbardziej doświadczonych łowców zorzy w Polsce, Karola Wójcickiego.

Zorza. To marzenie, które często odkładamy na później, bo wydaje nam się zbyt magiczne, a przez to zbyt odległe. Odkładamy je na przyszłość często też ze względu na koszty, bo wydaje nam się, że wyprawa obserwacyjna musi być bardzo droga, a przecież tak niepewna. A nie musi. Na zorzę jeździmy do Norwegii oraz na Islandię, bo to w arktycznych rejonach najlepiej obserwować te niezwykłe barwy nieba. Wiemy, kiedy jechać i jaki szlak wybrać. Podczas wypraw uczymy się, nie tylko o zorzy, ale też o miejscu, które odwiedzamy. To przygoda życia!

Zwiedzaj niebo, podróżując po Ziemi. W małej grupie świetnych ludzi.

Karol Wójcicki - wyjątkowy przewodnik

wojcicki

Autorem wypraw obserwacyjnych i przewodnikiem goforworld.com jest popularyzator astronomii, dziennikarz naukowy, prezenter telewizyjny — Karol Wójcicki.

Karol jest jednym z najbardziej doświadczonych i skutecznych polskich poszukiwaczy zorzy polarnej. Gromadzi wokół siebie fascynatów nieba i opowiada pasjonująco o niezwykłych, często niezrozumiałych, a tak pięknych zjawiskach. Edukuje i zaraża pozytywną energią.

Na co dzień prowadzi fanpage „Z głową w gwiazdach” na Facebooku.

Planowane wyprawy

Skontaktuj się z nami


    Aby wysłać wiadomość, zapoznaj się z Informacją RODO

    Uzupełnij formularz, napisz do nas lub zadzwoń
    biuro@goforworld.com, +48 535 555 990