Największa restauracja Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Największa restauracja

W nowej paryskiej restauracji nie trzeba czekać godzinami na stolik ani robić rezerwacji z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. „La Felicita” ma miejsce dla każdego.

Jak to możliwe? Odpowiedź brzmi: 4500 metrów kwadratowych powierzchni! Pięć kuchni, ogródek piwny, bar koktajlowy, kawiarenka, taras ze stolikami dla pięciuset osób i sceną koncertową. Żeby dobrze wykorzystać tę przestrzeń, „La Felicita” oferuje nie tylko jedzenie, ale także koncerty, festiwale, atrakcje dla dzieci, a w najbliższym czasie – transmisje z piłkarskich mistrzostw świata.

No ale o jedzeniu trzeba napisać, w końcu mowa o restauracji. Co ciekawe, podstawę stanowi nie kuchnia francuska, lecz włoska. Zamawiać więc można pizzę i makarony, a także kawy i desery podawane jak w Italii. No i lody!

Nabraliście apetytu? Zatem wybierzcie się do 13. Dzielnicy Paryża, bo w tamtej części miasta znajduje się „La Felicita”. To dość daleko od paryskich ikon, takich jak Wieża Eiffla czy Katedra Notre-Dame, ale w okolicy też są fajne rzeczy. Na przykład Chinatown albo rozkwitający tu street art.

Największa restauracja Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.