Najpiękniejszy prezent Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Najpiękniejszy prezent

Próbowaliście kiedyś wymyślić dla bliskiej osoby prezent, który będzie czymś więcej niż zwyczajnym gestem? To pozornie trudne, ale wystarczy sobie odpowiedzieć na pytanie: co daje radość, wiedzę, wspomnienia i energię? Podróże. Pomożemy wam zrobić komuś taki prezent – wyjątkowy i z serca. Kupując Voucher teraz, możecie również pomóc nam. Wierzymy, że pomimo stagnacji, jaką powoduje epidemia koronawirusa, będziemy mogli dalej robić to, co kochamy najbardziej. Zabierać was w wyjątkowe miejsca na świecie. 

Prezent od serca

W naszym sklepie [zobacz] jest już możliwość zakupienia voucherów na podróż. Podarujcie je nie tylko bliskiej osobie. Pole działania jest nieograniczone!

 

 

To doskonały pomysł na wyróżnienie pracownika, uczczenie rocznicy, podróż poślubną – a może sprawić komuś niespodziankę bez okazji?

Proponujemy wam vouchery o wartości 2 000, 5 000 i 10 000 PLN , ale jeżeli macie inną potrzebę – piszcie śmiało na biuro@goforworld.com. Zrealizujemy dowolną, inną kwotę. 

Spełniaj marzenia i wspieraj

W naszym sklepie pomysł na voucher działa już od kilku lat. Jednak teraz, w czasie koronawirusa, vouchery są dla nas również cenną formą wsparcia, bo pozwalają śmielej patrzeć w przyszłość. Na podobnej zasadzie uruchomiono teraz możliwość wspierania przedsiębiorców w różnych miejscach. Każdy może wpłacić za pomocą Booksy kwotę, która wesprze salony fryzjerskie. Dla tej branży epidemia koronowirusa to pewna śmierć biznesu. Identycznie działa Voucher Cafe Stor, który ma ocalić upadające kawiarnie. Zakup voucherów zapewni im płynność finansową.

Przed wami mnóstwo pomysłów na ciekawe podróże, które mogą stać się dla kogoś upominkiem. Mieliśmy przyjemność przygotować voucher na prezent z okazji rocznicy ślubu, urodzin syna i kilku innych wyjątkowych wydarzeń. Mina osoby obdarowanej – bezcenna!

Wyprawy

Zajrzyjcie do sklepu, przeczytajcie regulamin i korzystajcie. Na każdą okazję i bez okazji, podarujcie przygodę i wspomnienia. Pozostajemy do waszej dyspozycji.

Najpiękniejszy prezent Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!